Deepcool | CH370 | Side window | Black | Micro ATX | ATX PS2
- TootjadDeepcool
- Mudel: R-CH370-BKNAM1-G-1
- Saadavus: 5
-
63€
Deepcool | CH370 | Side window | Black | Micro ATX | ATX PS2
| All | |
| Aknaga | Yes |
| CPU jahuti maksimaalne kõrgus | 16.5 cm |
| Draivilahtrid | 2.5" - 2+1 3.5 - 2 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 440.00 mm |
| Gross height (mm) | 480.00 mm |
| Gross weight | 8.00 kg |
| Gross width (mm) | 240.00 mm |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | Micro ATX |
| Laienduspesad | 4 |
| Liides | USB3.0 2 Audio 1 |
| Mõõdud (l x s x k) | 215 x 413 x 431 mm |
| Muud funktsioonid | The DeepCool CH370 is a sleek and minimalistic Micro ATX case with extensive cooling capacity support for a 360mm radiator and up to 8x 120mm fans for a compact powerhouse |
| Net weight | 7.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 40 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| PET | 13 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Deepcool |
| Producer product name | CH370 |
| Tare other | 12 g |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Toetatud alumiste ventilaatorite läbimõõt | N/A mm |
| Toetatud esimese radiaatori mõõdud | 3 120, 2 140 mm |
| Toetatud tagaventilaatorite läbimõõt | 1 120 mm |
| Toetatud ülemise radiaatori mõõdud | 120/140/240mm mm |
| Toite tüüp | ATX PS2 |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |













